29 Ağustos 2012 Çarşamba

Bütün Galaksi Orada Dönüyor

Merhaba Dostlar!

Çok uzun zaman oldu, gencecik, körpecik blogumla ilgilenmeyeli. Pek takip eden olmadığı için kendi kendime konuşuyorum hissine kapılmıyor değilim ama olsun. Boş bırakmayacağım bundan sonra buraları (Çok özür dilerim Callieach Bheur!)

Sevgili harddiskim bozulunca (dinlediğim tüm müzik dosyaları bu harddiskin içindeydi) ne yapacağımı bilemedim. Bir şeyler dinledikçe yazabiliyorum ancak; ısmarlama olmasını istemiyorum yazılarımın. El emeği göz nuru arşivim gidince de doğru dürüst bir şeyler dinleyip de yazı yazamadım. Umarım telafi edebilirim.

Geri dönüşümün ilk şarkısı da bari yine Kadıköy'den olsun diyorum ve huzurlarınıza "Esas Çocuk"u çıkarıyorum efendim. Pek duyulmamış ve/veya iddiasız grupları paylaşmaktan ayrıca bir keyif alıyorum. Duyulmamış dedim ama muhakkak ki duyulmuş gruplar bunlar, bir Madonna popülerliğinde olmayan diyelim. --Kimse alınmasın diye açıklama yapmaktan kırılacağım bir gün--

Neyse, diyoruz ki;

Ay dünyanın etrafında dönüyor, dünya kendi etrafında dönüyor, sekiz gezegen güneşe dönüyor, bütün galaksi orada dönüyor da, sen bana dönmüyorsun

Esas Çocuk'un "Kelebek" adlı şarkısını buradan dinleyebilirsiniz. Ben bi de canlı performanslarını merak ediyorum diyen varsa aşağıdaki video da onlar için gelsin =)


Kendilerini Myspace ve Soundcloud'dan takip edebilirsiniz. Hatta Soundcloud'da şarkılarını indirme seçeneğiniz de var. Güle güle dinleyin, kısa zaman sonra görüşmek üzere =)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder